Klub przedszkolaka „MINI URWISKI”

dzieciKlub Przedszkolaka „MINI URWISKI”  to najlepsza forma opieki dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Bardzo troskliwi i ciepli nauczyciele wiedzą, jak zaspokoić potrzeby małego dziecka i dbać o jego wszechstronny rozwój.
Zapewniamy opiekę i zajęcia edukacyjne, podczas których wykorzystujemy zasady pedagogiki Marii Montessori, dające dziecku szansę wszechstronnego rozwoju: fizycznego, duchowego, kulturowego i społecznego. Wspierają jego spontaniczną i twórczą aktywność. Zajęcia służą aklimatyzacji w nowym środowisku i bezstresowemu rozstaniu z rodzicami. W trakcie zajęć Państwa dziecko będzie poznawało otaczający je świat, nawiąże relacje z rówieśnikami, nauczy się samodzielności, przełamie barierę wstydu, pogłębi świadomość własnego ciała i wiele więcej.
Klub otwarty jest w godzinach od 8:00 do 16:00. Istnieje możliwość przyprowadzenia bądź odbioru dziecka w godzinach innych niż funkcjonowanie grupy, po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrekcją placówki.
Koszt opieki i zajęć wraz z wyżywieniem to 600 zł miesięcznie.

Klub przedszkolaka „MINI URWISKI” to najlepszy wybór dla Twojego dziecka

Facebook