Nowoczesne wyposażenie

nowoczesne-wyposazenie

W Przedszkolu URWIS dbamy o to, aby nasi mali podopieczni byli bezpieczni, dlatego wszystkie materiały użyte do wykończenia sal przedszkolnych posiadają certyfikaty i są przystosowane do użytkowania przez dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Wyposażamy sale w drewniane meble pamiętając jednocześnie o miłej, przyjemnej kolorystyce.

Posiadamy dużą ilość drewnianych zabawek ekologicznych. Wracamy do zapomnianych już dzisiaj szmacianych lalek i tradycyjnych misiaków pamiętając o tym, że dzieci kochają to, co miękkie i przytulne. Tworzymy piękne kąciki zabaw tematycznych i edukacyjnych. Posiadamy wspaniałe zabawki edukacyjne, które trudno znaleźć w innych przedszkolach.

W salach  zabaw dzieci mogą korzystać z miękkich bezpiecznych kształtek, torów przeszkód czy basenów z piłeczkami. Na zajęciach muzycznych nasi podopieczni korzystają z profesjonalnych instrumentów.

Dokładamy wszelkich starań, by świat dziecka w Przedszkolu URWIS był bezpieczny, estetyczny, kolorowy i przyjazny. Nasze przedszkolaki to doceniają czerpiąc radość z codziennej zabawy i edukacji.