Wykwalifikowana kadra

nasza_kadra

Nasza kadra to zespół młodych, wykształconych, zaangażowanych nauczycieli, specjalistów i instruktorów dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania świata przyrody, do nauki tańca, baletu, tworzenia artystycznych prac, eksperymentowania i występowania na scenie. Okazują dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia. Pokazują, jak radzić sobie z emocjami, organizować zabawy oraz rozwijać zdolności i pasje.

Nasi nauczyciele posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją
ich potrzeby. Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.